Categories
IT Освіта

It Education For Women Отримайте Грант На Безкоштовну Іт Освіту : Ресурсний Центр Гурт

Read more about як отримати грант на навчання в it here.

як отримати грант на навчання в it

На електронну адресу відібраних учасників надійде лист-інструкція. Малий та середній бізнес — це основа для успішної держави. ЄРобота — проєкт, покликаний збільшити кількість таких бізнесів. Computools – це компанія-розробник програмного забезпечення з повним спектром послуг, яка розробляє рішення, що допомагають компаніям відповідати потребам завтрашнього дня. IT школа з гарантованним працевлаштуванням A-Level Ukraine. Понад one thousand працевлаштованних випускників, понад a hundred досвідчених менторів.

Перевага надається жінкам, які втратили роботу, не мають необхідної освіти для працевлаштування, є внутрішньо переміщеними особами та/або постраждали від повномасштабної війни. Одержувач гранту отримує електронний сертифікат для професійного навчання, який гарантує оплату навчальних послуг. Сертифікат потрібно використати протягом 10 робочих днів з дня видачі, тобто укласти договір з закладом освіти (їх обиратиме Міністерство цифрової трансформації). Учасники зобов’язуються не лише пройти курс, а й знайти роботу протягом 30 днів після його завершення за новою спеціальністю. Програма грантів на розвиток тепличного господарства. До 7 млн грн за 2 гектари, але не більше від 70% вартості проєкту.

Бо може вийти, що ми всі дружно проспонсуємо власників IT курсів, а не вкладемо це в людей. Колгосп сіті на пів шишечки запустили ж, пора і на інших проектах гроші пиляти… Перевагу в отриманні коштів надають жінкам із вразливої категорії населення. Оновлено 9 серпня, до тексту доданий список відібраних шкіл та умови участі у програмі. Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки. Використовуючи портал ГУРТ, ви автоматично приймаєте засади редакцiйної полiтики.

Влада вважає, що це може стати драйвером зростання економіки. Він також додав, що держава максимально зацікавлена у створенні саме українських стартапів. Так, Український фонд підтримки стартапів буде викуповувати частку у новостворених компаній. Кількість ІТ фахівців в Україні зросла на рекордні 50 тисяч осіб.

як отримати грант на навчання в it

Вартість навчальної програми має бути не більше $250 на місяць та не перевищувати $1000 за повний курс, уточнили пізніше у Binance. Найближчим часом на них можна буде податися в «Дії». Уряд пропонує від 750 тисяч до three,5 мільйона гривень для стартапів в IT-сфері. Відповідальним за цю програму буде Український фонд стартапів. Студенти навчаються в розробленій компанією системі, яка містить всі матеріали для навчання, відслідковує прогрес та дає можливість змагатися в ІТ-дуелях. Тому вся ця ініціатива, виглядає як розпил грошей, тим паче курси буде апрувити мінцирк.

Половина народу тупо закине ці курси, так як це ж на шару за гроші інших платників податків, зовнішнього стимулу нема закінчити їх та закінчити роботу. Перевірка ділової репутації відбувається уповноваженим банком після подання заяви на отримання гранту. Він перевіряє відповідність заявника загальним критеріям учасника програми та достовірність наданих даних. Також слід шукати інформацію про освітні програми та гранти на навчання на офіційних сайтах університетів, в яких Ви маєте бажання навчатися.

В цьому випадку можна поцікавитися в міжнародному відділі вашого внз, там, як правило, надають інформацію такого роду. Sigma Software – це міжнародна ІТ-консалтингова компанія, яка вже 20+ років створює передові ІТ рішення та надає ІТ консалтингові послуги клієнтам по всьому світу. За цей час ми успішно імплементували 2100 проектів для всесвітньовідомих брендів та зараз наша команда налічує 2500+ досвідчених ІТ фахівців. Грант на навчання розрахований на українців, які мають освіту, досвід, навички в IT сфері та наявність технічного устаткування відповідно до обраного напрямку навчання. Ось якщо ти йдеш на ці курси, підписуєш договір, в якому вказано що у випадку, якщо кинеш ці курси, з тебе штраф якийсь, бажано ще й немалий — тоді з цього може і буде якийсь толк.

Нещодавній приклад – Tesla, що вмить вирішила звільнити 200 співробітників. «IT-спеціалісти все ще у шаленому дефіциті», – запевняє в інтерв’ю Forbes співзасновник сервісу вакансій Jooble Роман Прокофъев. 64% керівників технологічних компаній кажуть, що знайти кваліфікованих працівників стало навіть важче, свідчить червневе опитування CNBC.

Така програма підтримки стала можливою завдяки фінансуванню Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, а також уряду Великої Британії. Це базові вимоги, щоб кандидат міг оцінити свій шанс отримати стипендію або грант. Як правило, перелік обов’язкових критеріїв до студента складає ініціатор фінансування. Все правильно, нехай тупі волонтери збирають на броніки, каски, авто та байрактари. Я зрозумів би якщо виграли війну, почали відбудовуватись, то можно було людей додати в айтішку, але зараз це пі…ць.

IT Education Academy (ITEA) — міжнародний освітній центр, який готує спеціалістів-практиків IT-сфери. При подачі заявки на сайті обов’язково пишеться мотиваційний лист (у ньому зазначте, яке навчання для вас важливе зараз та чому саме вас ми повинні обрати). Стипендія для жінок з України на безкоштовне навчання у сфері ІТ. Будь-який охочий українець років, який ніколи не був пов’язаний з IT-сферою, не має необхідної освіти та досвіду. Також учасникам рекомендоване знання англійської мови на рівні В1.

Навчання за кордоном поступово стає трендом всіх народів, а фінансування студентських програм стрімко збільшується. Для участі у програмі необхідно заповнити заявку за посиланням до 31 січня 2024 року включно. Фонд “Жіночі можливості” разом з командою онлайн-школи Beetroot Academy, оголошує стипендію для підтримки жінок, які мріють реалізуватися у ІТ.

як отримати грант на навчання в it

Термін навчання від 2 до 4 місяців залежно від курсу. Шукачів роботи більше за вакансії не тільки серед починаючих айтівців. У травні відкритих позицій в індустрії було майже вдвічі менше, ніж айтівців, що шукають роботу. Навчальні програми IT Generation розраховані на 2–6 місяців. Тож перші випускники почнуть шукати роботу щонайменше наприкінці жовтня.

  • Безповоротні гранти на створення та розвиток переробних підприємств.
  • Зокрема, українці зможуть отримати фінансування на навчання у сфері IT.
  • Отримувач гранту зобов’язаний створити щонайменше одне робоче місце.
  • Cтуденти проходять тест з англійської мови, викладач розподіляє їх по групах відповідно до рівня знань.
  • Отримувачі фінансування повинні створити 5 робочих місць і зосередити свою діяльність на розробці нових технологій та рішень.

Насамперед потрібно вирішити, в яку країну ви хочете відправитися на навчання. Далі дізнайтеся, які стипендії пропонують внз або інші ініціатори фінансування. Потім детально вивчіть вимоги і тверезо оцініть свої шанси на отримання стипендії. Тобто гроші підуть в «правильні» освітні заклади, про якість цієї освіти мова не іде, але «випускник» має за місяць знайти роботу, попри те, що зараз навіть дехто з досвідом не дуже може…

При самостійному пошуку такого роду пропозицій досліджуйте офіційні сайти вузів, в яких ви хотіли б навчатися. У разі, якщо ви не знайдете там потрібну інформацію про стипендії та гранти, то зверніться в службу фінансової підтримки університету або в міжнародний відділ при навчальному закладі. Там вам нададуть детальну інформацію про програми, які пропонуються цим вузом.

Отримувачі фінансування повинні створити 5 робочих місць і зосередити свою діяльність на розробці нових технологій та рішень. 7 червня 2022 року прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що Кабінет міністрів за дорученням президента Володимира Зеленського розробляє грантову програму підтримки малого та середнього бізнесу. Наразі відомо, що стипендії «видаватимуть на навчання й отримання навичок молодшого розробника, дата-аналітика й графічного дизайнера». Та бляха, коли уже те мінцифри і мінекономіки відчепляться від айтішників.Курс вони засновують.Та ше й для світчерів.Люба державо — просто бляха припини до нас лізти. N-iX є однією з найдинамічніших IT компаній на ринку України та Європи з офісами в Україні, Польщі, Болгарії, Швеції, Мальті, Колумбії та США.

Сhoice31 — онлайн-університет сучасних знань і професій, є частиною Netpeak Group. Choice31 надає освіту, яка базується на справжній практиці – реальних бізнес-кейсах, створює безпечне середовище, у якому можна спокійно шукати себе, опановувати нові навички або отримувати професію. Повністю безкоштовна можливість отримати навчання в одній з кращих шкіл з IT-курсами в Україні. Завдяки стипендії, ти зможеш повністю «переїхати» в IT-сферу й розвивати свою кар’єру. Попередній професійний досвід учасниць не важливий. Після закінчення навчального процесу учасники програми зможуть пройти стажування в компанії, отримати практичний досвід, а частина з них залишиться в команді компанії.

На нетехнічних програмах навчатимуть майбутніх проєктних і продуктових менеджерів, спеціалістів із UX/UI-дизайну, диджитал-маркетологів, бізнес-аналітиків та HR. Студент отримує грант від Binance і оплачує навчання самостійно, уточнили у Мінцифри. Половину суми школа отримає на початку програми, іншу – після випуску спеціаліста.

Сьогодні Київстар – це різні напрямки розвитку бізнесу, потужна соціальна відповідальність, інноваційні проєкти та широченний горизонт для реалізації ідей та талантів. Ми постачаємо повноцінні digital-продукти для наших 26 мільйонів абонентів — як власні, так і створені в партнерстві з лідерами ринку. EPAM – найбільша ІТ-компанія в Україні, яка займається підготовкою джуніор спеціалістів з 2002 року.

Досвідчені спеціалісти NIX вже багато років створюють технічні рішення для клієнтів в усьому світі. Початківцям фахівці допоможуть пройти шлях від Trainee до Senior — навчаючи і підтримуючи на кожному етапі. Усі професійні почианння стають можливими з NIX, бо за плечами команди майже 30 років досвіду, а сама команда налічує понад 3000 досвідчених фахівців зі всього світу.

У разі погодження гранту для них так само діє вимога щодо створення нових робочих місць. Міжнароднa EdTech платформа з вивчення програмування, де рулять інженери, а CEO – ex-Googler. Авторські онлайн-курси з 20% теорії та 80% практики, які допомагають знайти роботу в ІТ без досвіду чи технічної освіти та працевлаштували вже більше 1800 студентів. Ця програма розрахована на початківців та людей, які мають досвід у бізнесі. Для участі треба підготувати бізнес-план майбутнього підприємства та разом із заявкою подати через портал «Дія».

Також кожного тижня є можливість відвідувати Speaking Clubs з англійської мови. Кар’єрний сервіс компанії допомагає студентам скласти резюме та вчить проходити співбесіди. Компанія допомагає випускникам влаштуватися на роботу та приєднатися до великої IT-спільноти. •   середньомісячний дохід на одного члена вашої родини складає суму, меншу за прожитковий мінімум (менше 2508 гривень). Fullstack Bootcamp – навчання повного дня, 5 днів на тиждень, протягом 4 місяців. На прикладі стипендій, які видаються в Польщі, ви можете більш детально розібратися в тому, які вони бувають.

Categories
IT Освіта

Дія Освіта Професія Ui Ux Дизайнер

Від нього залежить, наскільки зручним для користувача буде інтерфейс. Це одна з основних вимог до будь-якого цифрового продукту. Більшість користувачів відмовилися купувати нову Windows, віддавши перевагу «сімці». Це яскравий приклад того, що одне рішення UX-дизайнера, засноване на невірному досвіді користувача, може призвести до великих фінансових втрат. Багато веб-дизайнерів помилково вважають, що UX дизайн використовується під час розробки сайту або створення програми та їх подальшої роботи.

UX-дизайн включає в себе декілька етапів, які спрямовані на покращення взаємодії користувача з продуктом. Елементи дизайну легко розпізнати, навіть якщо користувач бачить ваш сайт вперше. Наприклад, не фарбуйте кнопку підтвердження в помаранчевий, якщо на більшості сайтів вона зелена. Поняттям UX і UI вже близько 70 років, але деякі дизайнери все ще плутають їх. У цьому матеріалі ми розповімо, що таке UI/UX-дизайн, хто такий UX/UI-дизайнер, які обов’язки у вебдизайнера і як ним стати. Якщо UX-дизайнер вирішить зробити щось інше, у нього повинна бути дуже вагома причина, тому що порушення очікуваної поведінки, ймовірно, змусить людей часто робити неправильні дії.

Сайти та застосунки — місця, де ми проводимо чимало нашого часу щодня. UX/UI дизайнери — люди, які роблять все для того, щоб користуватися цими продуктами було якомога зручніше, а виглядали вони візуально приємно. User Inteface (UI) — візуальна частина, зовнішній вигляд сайту чи застосунку. Те, наскільки продукт інтуїтивно зрозумілий і які наші потреби вирішує. Освітній серіал від Projector Institute ознайомить вас із цією перспективною сферою inventive & tech індустрії — UX/UI дизайном.

Досвідчений фахівець згодом може перейти на іншу, більш відповідну чи перспективну посаду. Кожен з цих фахівців має свої специфічні обов’язки та роль у проекті, але їх співпраця є важливою для створення ефективних, привабливих та зручних для користувачів продуктів. Головне завдання UI/UX-дизайнера — знайти способи для постійного поліпшення продуктів і послуг. Поперед усе, Adobe Photoshop та Adobe Illustrator, а також Adobe Flash для тих, хто збираеться створювати сайти на цій технології. Дизайн UX відповідає за функціонування продукту та за те, які перші емоції він викличе у людини. Чим більш зрозумілий і простий зовнішній вигляд, тим людині легше зрозуміти, як отримати інформацію та вжити необхідних дій.

Для UX/UI дизайнера на першому місці стоїть не його творче вираження, а позитивний досвід користувача. Тому малювання може займати не більше 10% від всього обсягу роботи над проєктом. Левова ж частка часу йде на збір даних від замовника, проведення інтерв’ю з користувачами та аналіз отриманої інформації, створення концептів та ідей, а також їх втілення в життя. Перше, чим можна зацікавити потенційного роботодавця — не освіта чи вказаний послужний список exhausting skills, хоча це, безсумнівно, великий плюс.

ui ux дизайн це

Комп’ютерна Академія IT STEP – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Авторські методики, викладачі-практики, one hundred pc практичних занять. Розбираємо основні закони та прийоми, які впливають на сприйняття користувачем сайту. Кожен digital-фахівець має свій набір інструментів, необхідний для продуктивної роботи. Щоб зібрати необхідну інформацію, потрібно сформувати мінімальну фокус-групу. Але часто у тестуванні беруть участь представники команди та сам замовник.

Що потрібно робити ui/ux дизайнеру визначають обов’язки як ui-, так ux-фахівця. Об’єднавши завдання для кожного напрямку розробки інтерфейсу, ми отримаємо комплекс для ui/ux фахівця. Головне завдання UI-дизайнера — допомогти типовому користувачеві швидко і легко зрозуміти, як користуватися продуктом. Це може бути сайт, додаток, платіжний термінал, пульт від телевізора, духовка.

Тому я й акцентував увагу, що в нас доволі хибна уява про те, що саме є UX. Незалежно від обраного напрямку, новачкові слід починати з освоєння Figma та Sketch. Обидві програми призначені для дизайну, але Figma також передбачає можливість колективної роботи. Крім того, необхідно мати навик Photoshop Adobe та Illustrator, оскільки цей софт має корисний додатковий функціонал для роботи з проектами. Гнучкий графік – це добре, але, з іншого боку, потрібно бути готовим до того, що замовник або керівник проекту може зв’язатися з вами в будь-який момент.

Ви цікавитесь кар’єрою в UX чи мрієте стати дизайнером? Не впевнені, чи маєте необхідні особисті якості та навички чи готові таки починати, але не знаєте, з чого і де? За декілька хвилин ми розберемося з вашим кар’єрним маршрутом і жодник питань у вас не залишиться. Оскільки враження користувачів абстрактні, в UX-дизайні потрібно вивчати їх звички, розробляти прототипи поведінки і проводити тестування. UX-дизайн відповідає за функції, адаптивність продукту і те, які емоції він викликає у користувачів.

Звичайно то є ідеал, буває що одна людина це все поєднує. Якість юзабіліті оцінюється за функціональністю сайту та правильності складання структури. Робота з дизайном та інтерфейсом повинна супроводжуватися тестуванням ресурсу щодо битих посилань та інших помилок. Крім того, необхідно аналізувати час відгуку та швидкість завантаження сторінок.

Senior UI/UX-дизайнери часто несуть відповідальність не лише за свої дії, а й за роботу інших членів команди на позиції Team Lead. Вища кар’єрна сходинка — арт-директор або Head of Design. Вони допомагають створювати продукти, які відповідають потребам користувачів та дозволяють їм легко досягати своїх цілей.

Сайт або програма не перевантажені анімацією, спливаючими вікнами, підказками, рекламою та іншими елементами. Перед тим, як щось розмістити подумайте, а чи потрібно воно тут, чи допоможе користувачеві сфокусуватися на потрібному для нього елементі. В широкому розумінні, UI/UX-дизайн — це проєктування будь-яких інтерфейсів з урахуванням як зручності в користуванні продуктом, так і його привабливого візуального оформлення. Особисто мене дуже приваблює творча складова цієї професії.

Чим зрозуміліший інтерфейс, тим легше користувачеві отримати результат і зробити цільову дію. UX (англ. User experience) дослівно означає «досвід користувача». У більш широкому сенсі це поняття про весь досвід, який отримує користувач при взаємодії з сайтом або додатком. UI – це те, який вигляд має продукт (дизайн, кольори, кнопки), а UX – це те, як користувач почувається під час використання продукту (зручність, легкість, задоволення). Це відмінний досвід, який допоможе знайти у вашому навчанні/роботі недоліки та упущення. Переказ нещодавно здобутих знань допоможе закріпити матеріал.

Тому у вас є залізний аргумент, чому до вашої думки необхідно прислухатися. Хоча веб-дизайнер, графічний дизайнер та UI/UX спеціаліст мають свої специфічні обов’язки, вони часто працюють разом, щоб створити кінцевий продукт. Наприклад, графічний дизайнер може створювати логотип, який потім використовує веб-дизайнер для оформлення сайту. UI/UX спеціаліст може працювати з веб-дизайнером над структурою сайту та навігацією, щоб забезпечити зручність користування.

UX UI дизайнер – універсальний «солдат», основна функція якого – оптимізація. Якщо говорити про те, що краще вибрати новачкові для старту, то тут усе залежить від цілей. За даними DOU.UA, середня зарплата UI/UX-дизайнера $1850, тоді як графічного дизайнера — $1000, тож перший варіант більш перспективний. Креативність, гнучкість і вміння добре працювати з іншими — все це важливі навички, якими повинен володіти графічний дизайнер. Меню та слайди інтерфейсу повинні бути однаковими та постійними на будь-якій сторінці для всіх розділів.

  • Практику новачки можуть здобути на онлайн-курсах, виконуючи завдання для друзів чи знайомих або замовлення на фриланс-біржах за символічну плату.
  • Важливо спокійно відноситись до редагувань, але вміти відстоювати свою позицію та аргументувати розроблені рішення.
  • Тоді чому хороші досвідчені фахівці у цьому напрямі заробляють від 2000 $ щомісяця?
  • Як правило, UI-дизайнер працює в дуеті з UX-ом, але за останніми тенденціями обов’язки обох співробітників стала виконувати одна людина — UI/UX дизайнер.
  • І обов’язково практичні навички – це володіння різними технологіями та інструментами.

Маючи готовий прототип, можна визначити необхідний розмір і мультимедіа-елементів, і текстових абзаців. Проєктування взаємодії, подібно до інших галузей дизайну, бере до уваги форму, проте, основний фокус зміщений на поведінку користувача. Замість аналізу явищ, дизайн взаємодії синтезує їх та уявляє, якими вони могли би бути.

ui ux дизайн це

Він продумує продукт в такий спосіб, щоб його компоненти були логічними. UX/UI дизайн – це більш об’ємне та широке поняття, ніж веб-проектування (оформлення ресурсу). Воно може бути пов’язане з оформленням дизайну панелі управління ксероксом, панелі приборів у літаку, в банкоматі та багато іншого. Дизайнер досліджує цільових користувачів, щоб отримати чітке уявлення про їхні потреби, визначити моделі взаємодії, розробити макети, створити прототипи та попрацювати над кольором бренду.

Вони визначають структуру інтерфейсу і функціональність і те, як всі частини програми організовані і пов’язані одна з одною. Якщо він працює добре, то у користувача буде хороший досвід після взаємодії з таким інтерфейсом. Але якщо навігація складна або інтуїтивно незрозуміла, то швидше за все, користувач отримає негативний досвід при взаємодії з інтерфейсом.

Початківець спеціаліст повинен навчитися черпати натхнення та досвід. У вимогах до UI UX дизайнерам роботодавці зазвичай вказують на наявність досвіду за схожою спеціальністю, а також портфоліо з прикладами виконаних проектів. Для розробки прототипів інтерфейсів курси ui ux дизайну фахівець повинен володіти різними інструментами, у тому числі Adobe CC, Sketch, Figma тощо. Також бажаний досвід створення UI-компонентів, іконок та зображень. Якщо ви хочете досягти успіху в цій сфері, важливе значення має дизайн-мислення.

Припустимо, що на якомусь етапі процесу розробки було вирішено, що на екран необхідно додати додаткові кнопки. Зрозуміло, що це змінить порядок організації кнопок, а також може вимагати зміни їх форми або розміру. UX-команда визначить кращий спосіб розміщення кнопок, в той час як UI-команда адаптує свій дизайн, щоб все відповідало новому макету. При бажанні можна освоїти ази UX/UI самостійно — за інформацією з відкритих джерел.

ui ux дизайн це

Окрім зовнішньої краси грамотно складений інтерфейс дозволяє заощадити час користувача. Середня погодинна ставка для дизайнерів на Upwork складає 27$. Пропонуємо розглянути статистику зарплати UX/UI-дизайнера згідно з даними популярних сайтів пошуку роботи та бірж фриланса. В інтерфейсі немає двозначності, а текст і структура спрямовують користувача до мети.

https://vulkan-vegas-kasino.com, https://pinup-bet-aze.com, https://1xbet-azerbaijan2.com, https://1xbet-az-casino.com, https://vulkan-vegas-24.com, https://1xbetaz3.com, https://vulkanvegas-bonus.com, https://mostbet-uzbekistons.com, https://1winaz777.com, https://vulkan-vegas-casino2.com, https://pinup-qeydiyyat24.com, https://mostbet-azerbaycanda.com, https://1xbet-az24.com, https://mostbet-azerbaycanda24.com, https://mostbet-uz-24.com, https://mostbet-az24.com, https://1xbetcasinoz.com, https://vulkan-vegas-erfahrung.com, https://vulkan-vegas-bonus.com, https://mostbetsportuz.com, https://1xbetsitez.com, https://mostbetuzonline.com, https://vulkanvegasde2.com, https://1winaz888.com, https://1xbet-azerbaycanda.com, https://mostbet-azerbaijan2.com, https://1win-qeydiyyat24.com, https://1xbetaz2.com, https://mostbettopz.com, https://pinup-azerbaijan2.com, https://1xbet-az-casino2.com, https://mostbetaz777.com, https://mostbet-royxatga-olish24.com, https://1win-az-777.com, https://1win-azerbaycanda24.com, https://mostbetsitez.com, https://mostbet-qeydiyyat24.com, https://mostbetuzbekiston.com, https://mostbetaz2.com, https://1xbetkz2.com, https://mostbet-azer.xyz, https://kingdom-con.com, https://mostbet-ozbekistonda.com, https://1win-azerbaijan2.com, https://1win-azerbaijan24.com, https://1x-bet-top.com, https://1xbet-azerbaycanda24.com, https://vulkanvegaskasino.com, https://mostbet-kirish777.com, https://1win-az24.com, https://mostbetuztop.com, https://mostbet-az-24.com, https://1xbetaz777.com, https://mostbet-azerbaijan.xyz, https://mostbet-azerbaycan-24.com, https://vulkan-vegas-spielen.com, https://1xbetaz888.com, https://most-bet-top.com, https://pinup-azerbaycanda24.com, https://vulkan-vegas-888.com, https://mostbet-oynash24.com, https://mostbet-az.xyz, https://pinup-az24.com, https://pinup-bet-aze1.com, https://mostbetcasinoz.com
aaaa
aaaa
aaaa
aaaa